ODTÜ HAZIRLIK ATLAMA iYS

ODTÜ İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA / İNGİLİZCE YETERLİLİK / MUAFİYET KURSLARI

AÇILACAK İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA/MUAFİYET VE DESTEK KURSLARIMIZ İÇİN LÜTFEN 0312 4265301 NUMARAYI ARAYINIZ.
Özgün olarak ODTÜ MÜFREDAT VE SINAV FORMATINA UYGUN PROGRAMIZLA BİR SENE KAZANABİLİRSİNİZ.
SİZİ ODTÜ’DEKİ BÖLÜMLERİNİZE BİZ HAZIRLAYACAĞIZ.

M.E.B. EFS YABANCI DİL KURSU english4skills
Tel: 0 312 4265301 / 0 312 4265302 / Fax: 0 312 4265303
TUNUS CADDESİ 79/1 KAVAKLIDERE ÇANKAYA ANKARA
EFS DİL KURSU YOL TARİFİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ:

İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA KURSLARINDA 20 YILLIK DENEYİM = EFS DİL KURSU

ODTÜ HAZIRLIK ATLAMA SINAVLARINDAN MUAF OLMAK VE YURT DIŞINDA EĞİTİM ALABİLMEK İÇİN ÖĞRENCİLER AŞĞIDAKİ PROGRAMLARA DA KAYIT YAPTIRABİLİRLER.

IELTS KURSU
IELTS SINAVI IELTS The International English Language Testing System
IELTS KURSLARIMIZ http://www.idpieltsturkey.com/tr/ ve http://www.britishcouncil.org.tr/exam/ielts sayfasında ilan edilen sınav günlerine uygun olarak açılmaktadır.
-
IELTS SINAV SONUCU İLE YABANCI DİLLE EĞİTİM YAPAN ÜNİVERSİTELERİN HAZIRLIK SINIFINDAN MUAF OLABİLİR VE BİR SENE KAZANABİLİRSİNİZ.
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVRSİTESİ İNGİLİZCE HAZIRLIK PROGRAMINDAN ( IYS ) MUAF OLABİLMEK İÇİN IELTS SINAVINDAN 6 (ALTI) ALINMASI GEREKLİDİR.
-
İNGİLTERE’DEKİ TÜM ÜNİVERSİTELERİN MASTER PROGRAMLARINA KAYIT YAPTIRABİLMEK İÇİN IELTS SONUCU ÖN KOŞULDUR.
-
IELTS SINAVLARINDA 20 YILLIK DENEYİM. EFS DİL KURSU
-
IELTS KURSLARIMIZ:
AÇILACAK IELTS KURSLARI İÇİN LÜTFEN 0 312 4265301 NUMARAYI ARAYINIZ.
-
AKBANK AXESS ve YAPI KREDİ BANKASI WORLD ve de İŞ BANKASI / ZIRAAT BANKASI MAXIMUM KREDİ KARTLARINA VADE FARKI ALINMAKSIZIN 9 TAKSİT YAPILMAKTADIR.
-
KURUMUMUZDAKİ IELTS AKADEMİK KURSLARINDA DENEYİMLİ UZMAN KADROMUZLA IELTS TRAINER PROGRAMI UYGULANMAKTADIR. ( IELTS TRAINER by Louise Hashemi and Barbara Thomas. )

KURUMUMUZDA IELTS KURSU Upper -Intermediate ve üstü öğrenciler için açılmakta ve doğrudan IELTS sınavında başarılı olmayı hedeflemektedir. Toplam 120 saattir.
-
Bu programın amacı öğrencileri 5,5 düzeyinden alip 6,5 ve daha üst düzeylere çıkarmaktır.
-
IELTS programının kurs içeriğini, sınav strateji ve teknikleri üzerinde yapılacak yoğun çalışma oluşturmaktadır. Bu yoğun çalışmanın hedefi, öğrencinin 4 ana sınav bölümünde başarılı olmasını sağlamaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için bir dizi ders kitabı kullanılmakta ve sınıf içinde birebir sınav formatında çok sayıda test uygulanmakta ve böylece kazanılan beceriler pekiştirilmektedir.
* Bu program teorik bilgilendirmekten ziyade beceri kazandırmaya yöneliktir çünkü IELTS SINAVI teorik bilgileri değil bu bilgilerin nasıl kullanıldığını ve akademik çevrede nasıl ve hangi düzeyde uygulandığını ölçmektedir. Bu nedenle biz de programımızı SKILL TEACHING (beceri kazandırma) ilkesine göre düzenledik ve uygulamaya soktuk.
* Bu programın en az 40 saatini Task 1 ve Task 2 içeriğinde ACADEMIC WRITING oluşturmaktadır.
* Bu programın en az 40 saati listening ve speaking becerisine ayrılmıştır.
* Bu programla öğrencilerin kelime bilgisinin 5 000 kelime üstüne çıkartılması amaçlanmaktadır. (5000 kelimeden daha az sayıda kelime bilgisine sahip öğrencinin 6,5 veya daha üst düzeyde puan alması çok zordur.)
* Bu program sonucunda 9 uzerinden 8,0 ve 8,5 başarıyı yakalamış öğrencilerimiz mevcuttur. Başarının yüksekliği öğrencilerin bu programı ne kadar iyi takip ettiklerine ve verilen ödevlerin zamanında ve gereken şekilde yapıp yapmadıklarına bağlıdır.
-
KURUMUMUZDA IELTS KURSU üçer kişilik özel gruplar halinde de açılabilmektedir. Bu grupların ders gün ve saatleri grup üyelerinin taleplerine göre ayarlanabilmektedir. Bu özel grupların fiyatı için lütfen EFS DİL KURSU’nun 0 312 4265301 numaralı telefonu arayınız.
-
IELTS KURSU one-to-one (özel ders) olarak ta verilmektedir. Özel derslerin fiyatı için lütfen EFS DİL KURSU’NUN 0 312 4265301 numaralı telefonu arayınız.
-
IELTS KURSUNDA KULLANILAN DERS KİTAP VE MALZEMELERİ:
1. KURUMUMUZDAKİ IELTS AKADEMİK KURSLARINDA DENEYİMLİ UZMAN KADROMUZLA IELTS TRAINER PROGRAMI UYGULANMAKTADIR. IELTS TRAINER by Louise Hashemi and Barbara Thomas.
2.WORDS AND WORD FORMATION (written by Hasan Ösken/EFS DİL KURSU YAYINLARI)
3.CLAUSES IN ENGLISH (written by Hasan Ösken/EFS DİL KURSU YAYINLARI)
4.MODAL TESTS (AUTHENTIC TESTS FROM CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS)
5.IELTS WRITING TASK 1 and TASK 2 (Written by Hasan Ösken/EFS DİL KURSU YAYINLARI)
-
IELTS KURS GRUPLARINDAKİ ÖĞRENCİ SAYISI:
Kalabalık sınıflarda Konuşma ve Yazma becerilerinin öğrencilere istenildiği gibi kazandırılamadığı gerçeği göz önüne alınarak ve de IELTS sınavlarının her ay alınabilmesi doğrultusunda farklı sınav tarihleri alan öğrencilerin eğitim taleplerini karşılanabilmesi için sınıflarımızı küçük gruplara böldük. Sonuçta, ilk verilere göre sınav sonuçlarında ciddi bir başarı yükselmesi gözlemledik. Amacımız, öğrencilerin gereksinim duyduğu öğretim hizmetini talep ettikleri süreçte ve kalitede verebilmektir.
-
ÖNEMLİ
* Sınav sonuç belgeleri sınav tarihinden sonraki 13. gün kapalı zarflarda kurye ile adaylara gönderilir ve yaklaşık 3 gün içerisinde adayların eline ulaşmış olur.
IDP IELTS sonuçları için http://www.idpieltsturkey.com/tr/sonuclar/
BRITISH COUNCIL IELTS sonuçları için
http://www.britishcouncil.org.tr/exam/ielts

-
IELTS KURSLARI için öğrencilere hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonu tercihleri sunulmaktadır.
-
EFS DİL KURSU english4skills
TUNUS CADDESİ 79/1 KAVAKLIDERE ÇANKAYA ANKARA
TELEFON: 0 312 4265301 0 312 4265302 FAX: 0 312 4265303
e-mail: efsdilkursu@hotmail.com
-
EFS DİL KURSU YOL TARİFİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ:

EFS english4skills® T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından 28.08.2009 tarih ve 2007 57182 nolu MARKA TESCİL BELGESİ ile şirket ismi ve logosu resmi olarak tescillidir. Her hakkı mahfuzdur.

Bizimle İletişim Kurun