HAZIRLIK ATLAMA KURSU ( İYS )

İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA / MUAFİYET KURSLARI
ANKARA’DAKİ BAŞKENT, TOBB ETÜ, ODTÜ, TEDÜ, ANKARA, ATILIM, ÇANKAYA, UFUK, GAZİ; İSTANBUL, İZMİR ve de KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİNDEKİ YABANCI DİLLE EĞİTİM YAPAN ÜNİVERSİTELERİN
2014 EYLÜL AYINDA VERİLECEK İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA / İNGİLİZCE YETERLİLİK /MUAFİYET SINAVLARI İÇİN KURS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
-
ÖNEMLİ: Kurumuzda düzenli olarak her dönem Filoloji (İngilizce Dil Bilimi - 160 grubu), İngilizce öğretmenliği, Amerikan ve İngiliz Kültürü ve Edebiyatı hazırlık öğrencileri için Özel İngilizce Hazırlık Grupları açılmaktadır.
-
AÇILACAK İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA/MUAFİYET VE DESTEK KURSLARIMIZ İÇİN LÜTFEN 0312 4265301 NUMARAYI ARAYINIZ.

İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA KURSLARINDA 20 YILLIK DENEYİM = EFS DİL KURSU

-
Açılacak olan HAZIRLIK ATLAMA KURS’ları hakkında lütfen 0312 4265301 numaraya telefon ediniz .

EFS DİL KURSU YOL TARİFİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ:

-
BİLKENT COPE HAZIRLIK ATLAMA KURSU
BİLKENT COPE PROFICIENCY
02 EYLÜL - 03 EYLÜL 2014 TARİHİNDE YAPILACAK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ COPE SINAVİNA YÖNELİK KAYITLAR devam etmektedir.
-
Her düzeydeki ECA (DÜZEY BİTİRME SINAVI) sınavları için açılacak kurslarımız için lütfen 0312 4265301 nolu telefonu arayınız.
-

INTERMEDIATE, UPPER-INTERMEDIATE ve PRE-FACULTY KURLARINA YÖNELİK COPE DESTEK KURSLARINA KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
-
BİLKENT COPE SINAVINA YÖNELİK OLARAK AÇILACAK KURSLAR için 0312 4265301 numarayı arayınız.
-
BİLKENT COPE sınavları için ONE-TO-ONE (ÖZEL DERS) olarak ta verilmektedir.

Kurumumuzda BİLKENT COPE Kursları en az 10 yıl öğretim deneyimli, COPE eğitiminde uzmanlaşmış öğretim görevlilerince verilmektedir.
-
Sizi Bilkent Üniversitesi İngilizce Yeterlik Sınavı olan COPE PROFICIENCY (Certificate of Proficiency in English ), ara ve dönem sonu sınavları olan (CAT/ECA) ile SPEAKING’de başarıya biz taşıyacağız.
-
EFS DİL KURSU english4skills
ADRES BİLGİLERİ: TUNUS CADDESİ 79/1 KAVAKLIDERE ANKARA
TELEFON: 0 312 4265301
e-mail: efsdilkursu@hotmail.com
-
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN HAZIRLIK ATLAMA / MUAFİYET (İNGİLİZCE YETERLİLİK) VE DESTEK KURSLARI
02 - 03 EYLÜL 2014 TARİHİNDE YAPILACAK
İNGİLİZCE YETERLİLİK (HAZIRLIK ATLAMA/ MUAFİYET) SINAVINA YÖNELİK KURS KAYITLARI devam etmektedir.
-
FİLOLOJİ HAZIRLIK ATLAMA KURSLARI:
Kurumuzda düzenli olarak her dönem Filoloji (İngilizce Dil Bilimi), İngilizce öğretmenliği, Amerikan ve İngiliz Kültürü ve Edebiyatı hazırlık öğrencileri (160 GRUBU) için Özel İngilizce Hazırlık Grupları açılmaktadır.
-
Hacettepe Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Destek Kurslarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen 0312 4265301 ve 4265302 nolu telefonları arayınız.
-
EYLÜL 2014 TARİHİNDE YAPILACAK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE YETERLİLİK SINAVINA YÖNELİK OLARAK açılacak kurslar için tıklayınız 

Hacettepe Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Destek Kursları HİLAL ÖSKEN yönetiminde verilmektedir.

HİLAL ÖSKEN
EFS DİL KURSU EĞİTİM MÜDÜRÜ

-
EFS DİL KURSU YOL TARİFİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ:

HAZIRLIK ATLAMA SINAVINDAN MUAF OLMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ ULUSLARARASI GEÇERLİ SERTİFİKA PROFRAMLARINA DA KAYIT YAPTIRILABİLİR:

IELTS KURSU
IELTS SINAVI IELTS The International English Language Testing System
IELTS KURSLARIMIZ http://www.britishcouncil.org/turkey-learning-exams-ielts-home.htm sayfasında ilan edilen sınav günlerine uygun olarak açılmaktadır.
-
IELTS SINAV SONUCU İLE YABANCI DİLLE EĞİTİM YAPAN ÜNİVERSİTELERİN HAZIRLIK SINIFINDAN MUAF OLABİLİR VE BİR SENE KAZANABİLİRSİNİZ.
-
İNGİLTERE’DEKİ TÜM ÜNİVERSİTELERİN MASTER PROGRAMLARINA KAYIT YAPTIRABİLMEK İÇİN IELTS SONUCU ÖN KOŞULDUR.
-
IELTS SINAVLARINDA 20 YILLIK DENEYİM. EFS DİL KURSU english4skills
-
IELTS KURSLARIMIZ:
AÇILACAK IELTS KURSLARI İÇİN LÜTFEN 0 312 4265301 NUMARAYI ARAYINIZ.
-
AXESS, WORLD ve  MAXIMUM KREDİ KARTLARINA VADE FARKI ALINMAKSIZIN  9 TAKSİT YAPILMAKTADIR.
-
KURUMUMUZDAKİ IELTS AKADEMİK KURSLARINDA DENEYİMLİ UZMAN KADROMUZLA IELTS TRAINER PROGRAMI UYGULANMAKTADIR. IELTS TRAINER by Louise Hashemi and Barbara Thomas.
-
KURUMUMUZDA IELTS KURSLARI İKİ MODÜL OLARAK UYGULANMAKTADIR.
MODUL 1: A GRUBU IELTS KURSU

IELTS KURSU A GRUBU Upper -Intermediate ve üstü öğrenciler için açılmakta ve doğrudan IELTS sınavında başarılı olmayı hedeflemektedir. Toplam 120 saattir.
Bu programın amacı öğrencileri 5,5 düzeyinden alıp 6,5 ve daha üst düzeylere çıkarmaktır.

IELTS SINAVI A GRUBU programının kurs içeriğini, sınav strateji ve teknikleri üzerinde yapılacak yoğun çalışma oluşturmaktadır. Bu yoğun çalışmanın hedefi, öğrencinin 4 ana sınav bölümünde başarılı olmasını sağlamaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için EFS DİL KURSU’nun hazırladığı kitaplarla ORJİNAL IELTS PAST PARERS kullanılmakta ve sınıf içinde birebir sınav formatında çok sayıda test uygulanmakta ve böylece kazanılan beceriler pekiştirilmektedir.
* Bu program teorik bilgilendirmekten ziyade beceri kazandırmaya yöneliktir çünkü IELTS SINAVI teorik bilgileri değil bu bilgilerin nasıl kullanıldığını ve akademik çevrede nasıl ve hangi düzeyde uygulandığını ölçmektedir. Bu nedenle biz de programımızı SKILL TEACHING (beceri kazandırma) ilkesine göre düzenledik ve uygulamaya soktuk.
* Bu programın en az 40 saatini Task 1 ve Task 2 içeriğinde ACADEMIC WRITING oluşturmaktadır.
* Bu programla öğrencilerin kelime bilgisinin 5 000 kelime üstüne çıkartılması amaçlanmaktadır. (5000 kelimeden daha az sayıda kelime bilgisine sahip öğrencinin 6,5 veya daha üst düzeyde puan alması çok zordur.)
* Bu program sonucunda 9 uzerinden 8,0 ve 8,5 başarıyı yakalamış öğrencilerimiz mevcuttur. Başarının yüksekliği öğrencilerin bu programı ne kadar iyi takip ettiklerine ve verilen ödevlerin zamanında ve gereken şekilde yapıp yapmadıklarına bağlıdır.
-
IELTS KURSU A GRUBU üçer kişilik gruplar halinde de açılabilmektedir. Bu grupların ders gün ve saatleri grup üyelerinin taleplerine göre ayarlanabilmektedir. Bu özel grupların fiyatı için lütfen EFS DİL KURSU’nun 0 312 4265301 numaralı telefonu arayınız.
-
IELTS KURSU A GRUBU one-to-one (özel ders) olarak ta verilmektedir. Özel derslerin fiyatı için lütfen EFS DİL KURSU’NUN 0 312 4265301 numaralı telefonu arayınız.
-
A GRUBU IELTS KURSUNDA KULLANILAN DERS KITAP VE MALZEMELERI:
1. IELTS PAST PAPERS (AUTHENTIC TESTS FROM CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS)
2. WORDS AND WORD FORMATION (written by Hasan Ösken/EFS DİL KURSU YAYINLARI)
3. IELTS WRITING TASK 1 and TASK 2 (written by Hasan Ösken/EFS DİL KURSU YAYINLARI)
4. KURUMUMUZDAKİ IELTS AKADEMİK KURSLARINDA DENEYİMLİ UZMAN KADROMUZLA IELTS TRAINER PROGRAMI UYGULANMAKTADIR. IELTS TRAINER by Louise Hashemi and Barbara Thomas.
-
PRE-IELTS (B GRUBU) Pre-IELTS grupları talep üzerine ve sınırlı sayıda öğrenci kontenjanıyla açılmaktadır. Bu nedenle, pre-IELTS programına katılacak öğrencilerin bu taleplerini önceden bildirmeleri gerekmektedir.
PRE-IELTS KURSU Intermediate Dil düzeyine sahip öğrenciler içindir. Toplam 120 saattir.
Bu program, öncelikle öğrencilere British English olarak IELTS formatında Upper-intermediate dil becerilerini kazandırmayı ve geliştirmeyi amaçlamaktadır.
Önemli: Upper intermediate dil becerisine ve bu düzeyin talep ettiği kelime bilgisine sahip olmadan IELTS SINAVINA girmek para ve zaman kaybından başka bir şey değildir.
-
PRE-IELTS programının amacı:
1. Öğrencileri IELTS A GRUBU eğitim programlarını sürdürebilecek dil beceri düzeyine yükseltmek.
2. Öğrencilerin 3000 kelime bilgisine sahip olmasını sağlamak.
3. Upper-intermediate düzeyde dilbilgisi (GRAMMAR- CLAUSES, SENTENCE STRUCTURE etc.) becerilerini kazandırmak.
4.Upper Intermediate düzeyde ve IELTS formatında Okuma, Yazma, Dinleme-anlama ve Konuşma becerilerini kazandırmak.
-
PRE-IELTS KURSU üçer kişilik ÖZEL gruplar halinde de açılabilmektedir. Bu grupların ders gün ve saatleri grup üyelerinin taleplerine göre ayarlanabilmektedir. Bu özel grupların fiyatı için lütfen EFS DİL KURSU’nun 0 312 4265301 numaralı telefonu arayınız.
PRE-IELTS KURSU one-to-one (özel ders) olarak ta verilmektedir.
-
PRE-IELTS KURSUNDA KULLANILAN DERS KITAP VE MALZEMELERİ:
1. CAMBRIDGE OBJECTIVE IELTS –INTERMEDIATE – Student’s Book with CD-ROM by Michael Black &Wendy Sharp -CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS
2. CAMBRIDGE OBJECTIVE IELTS –INTERMEDIATE – Workbook by Michael Black &Wendy Sharp -CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS
3. VOCABULARY PACK
4. STRUCTURE PACK
-
IELTS KURS GRUPLARINDAKİ ÖĞRENCİ SAYISI:
Kalabalık sınıflarda Konuşma ve Yazma becerilerinin öğrencilere istenildiği gibi kazandırılamadığı gerçeği göz önüne alınarak ve de IELTS sınavlarının her ay alınabilmesi doğrultusunda farklı sınav tarihleri alan öğrencilerin eğitim taleplerini karşılanabilmesi için sınıflarımızı küçük gruplara böldük. Sonuçta, ilk verilere göre sınav sonuçlarında ciddi bir başarı yükselmesi gözlemledik. Amacımız, öğrencilerin gereksinim duyduğu öğretim hizmetini talep ettikleri süreçte ve kalitede verebilmektir.

-
ÖNEMLİ :
* Sınav sonuç belgeleri sınav tarihinden sonraki 13. gün kapalı zarflarda kurye ile adaylara gönderilir ve yaklaşık 3 gün içerisinde adayların eline ulaşmış olur.
* IELTS sınav sonuçlarınızı sınav tarihinden sonraki 13. gün resmi internet sitesinden görüntüleyebilirsiniz. http://www.britishcouncil.org/tr/turkey-learning-exams-how-to-register-to-ielts.htm Bu işlem için adayın başvuru esnasında bildirmiş olduğu kimlik numarası,aday numarası ve doğum tarihi bilgilerine ihtiyacı olacaktır.

IELTS kurslarına kabul edilebilmek için öğrencilerin EFS Dil Kursu tarafından uygulanacak seviye tespit sınavına girmeleri gerekmektedir.
IELTS KURSLARI için öğrencilere hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonu tercihleri sunulmaktadır.
IELTS SINAVI PROGRAMLARIMIZ hızlandırılmış yoğun kurslar olarak da açılabilmektedir.
-
EFS DİL KURSU english4skills
TUNUS CADDESİ 79/1 KAVAKLIDERE ÇANKAYA ANKARA
TELEFON: 0 312 4265301 0 312 4265302 FAX: 0 312 4265303

e-mail: efsdilkursu@hotmail.com
-
EFS DİL KURSU YOL TARİFİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ:

EFS english4skills® T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından 28.08.2009 tarih ve 2007 57182 nolu MARKA TESCİL BELGESİ ile şirket ismi ve logosu resmi olarak tescillidir. Her hakkı mahfuzdur.

Bizimle İletişim Kurun